Ryba na háčku
Odběr novinek [Newsletter]

Ouklej 7cm plovoucí barva L23N

Sedmicentimetrový plovoucí wobler tvarem těla i barvou imitující ouklej pro lov bolenů štika a candátů.

Více informací

5653

Dostupnost: Ihned k dodání

7 Produkty jsou na skladě

Wobler Bonito Ukleja 7cm  je jedmicentimetrový plovoucí wobler tvarem těla i barvou imitující ouklej. Nástaha má jemný vláčný chod s krásným mihotáním boků, jako štíhlé rybky mívají. Nástraha je ideální pro lov pstruhů, okounů, candátů , jakož i štik na nížinných řekách v proudech. Na velkých řekách na kamenitých záhozech se osvědčuje při lovu candátů.  Začátkem zimy na nížinných řekách, kam táhne pstruh mořský, se dokonale hodí k lovu bokem přes proud do luku, aby proud sám pracoval woblerem.

  • délka 7cm
  • hmotnost 4,5g
  • provedení plovoucí
  • ponor 1,5m

 

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky wobler jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

  • Hmotnost 5g
  • Délka 7cm
  • Provedení plovoucí