Ryba na háčku
Odběr novinek [Newsletter]

Krap 9cm jerk sinking barva 05

Potápivý jerk v délce 9cm v realistické barvě okounka pstruhového.

Více informací

Krap 9cm jerk/05 sinking

Dostupnost: Ihned k dodání

4 Produkty jsou na skladě

160,00 Kč

160,00 Kč za kus

» Přidat do mého seznamu přání

Bonito Krap 9 je potápivý jerk v délce 9cm o váze 26 gramů a jde o ideální nástrahu na štiky. Chodem jde o přirozený glider, velmi dobře se s ním nahazuje a při náhozu se nezamotává do lanka.

Jerk je určen pro lov do hloubky až dvou metrů. Při klesání se mírně mihotá. Velmi zajímavě pracuje při plynulém navíjení s poškubáváním špičkou. Imituje umírající slabou rybku kladoucí se na boky. Za zmínku stojí, že hned při prvním náhozu po vyndání z krabičky mi jerk atakovala štika.

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky wobler jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

  • Hmotnost 26g
  • Délka 9cm
  • Provedení Potápivý