Ryba na háčku
Odběr novinek [Newsletter]

Naše společnost

Společnost JIVE-IT s.r.o. je rodinná firma založená v březnu 2014. Sídlem společnosti je Olomouc. Původně jsme začínali jen s eshopem www.rybanahacku.cz, který nadále zůstává naším hlavním eshopem a na němž v současné době nabízíme především přívlačový sortiment v čele s desítkami značek umělých nástrah. 

Jak rostl sortiment eshopu, tak jsme pátrali po dalších zajímavých polských výrobcích woblerů. Na podzim 2014 jsme navázali spolupráci s Jackem Wargocki, výrobcem woblerů Bonito. Jacek se ukázal být nejen velmi zručným výrobcem woblerů, dobrým rybářem se vztahem k přírodě a rybám, ale především velmi společenským a srdečným přítelem. Původně obchodní spolupráce tak přerostla v přátelství spojené se společným rybařením jak v Polsku, tak České republice.

Tak vznikl i náš druhý eshop www.woblerybonito.cz. V současné době jsme výhradním distributorem woblerů BONITO pro Českou republiku. Tyto woblery můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.woblerybonito.cz a www.rybanahacku.cz.

Maloobchodní prodej rybářských nástrah je možný jak na webu woblerybonito.cz, tak na našem druhém internetovému obchodu RYBA NA HÁČKU.CZ, který se zabývá maloobchodním  prodejem rybářských potřeb a je provozován na stránkách http://www.rybanahacku.cz . Nabídku postupně rozšiřujeme a již dnes se můžeme těšit jednou z největších nabídek umělých nástrah v České republice.

Dění na www.rybanahacku.cz můžete sledovat na Google+ a na https://www.facebook.com/rybanahacku
 
 
Našim zákazníkům nabízíme
  • produkty nejvyšší kvality
  • rychlý a dostupný zákaznický servis
  • záruku rychlého vrácení peněz


Přeji Vám příjemný nákup

 

Pstruh duhový 37cm chycený na wobler Bonito okoun

Bc. Vendula Jíchová,

jednatelka společnosti JIVE - IT .s.r.o.